Až časem zjistila, že jí vztahy nejsou souzené

Zpočátku nesla neúspěchy s partnery špatně. Ovšem později jí došlo, že žít bez muže vlastně není tak úplně špatné a že i samotu si může užívat plnými doušky.

Proslulý něžný úsměv provází KATEŘINU MACHÁČKOVOU (72) celý život, a to i přesto, že to neměla mnohdy zrovna jednoduché.

Narodit se slavnému herci a režisérovi není vždy zárukou bezstarostného života. O tom by mohla Kateřina Macháčková (72) jistě povídat dlouhé hodiny.

Její otec Miroslav Macháček (†68) byl sice vynikající umělec, ale žít s ním nebylo jednoduché, protože přesně splňoval definici toho, čemu se říká rozervanost.

„Mám značně nevyrovnanou povahu –na jedné straně po otci vznětlivou a na straně druhé po matce až chorobně přecitlivělou, projevující se bezdůvodnými

Zbývá vám 93% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden