Až druhá manželka mu poskytla více volnosti

Vladimír Menšík nedostal do vínku jen pořádnou dávku talentu, ale i lásku k alkoholu, což ho pak stálo jeho první manželství.

Nenáviděl nudu, proto se kolem něj vždycky něco dělo. VLADIMÍR MENŠÍK (†58) žil bouřlivý a bohémský život. Manželka OLGA (92) s ním ale měla svatou trpělivost.

Kdysi o něm Miloš Forman (†86) prohlásil, že patří do svaté trojice českých komiků, hned vedle Vlasty Buriana (†70) Jana Wericha (†75). Podle kameramana Miroslava Ondříčka (†80) byla zase chyba, že Vladimír Menšík (†58) nemluvil anglicky, jinak by měl už dávno zahradu oplocenou Oscary.

Role brambory mu nevyšla

A skutečně, Vladimír Menšík byl talent, který se vidí jen málokdy. Rodák z Ivančic dělal tomuto městečku po celou svou kariéru opravdu skvělou reklamu. V Ivančicích se také dočkal své první role ve školní besídce, ve scénce Zelenina je zdravá.

Jeho „brambora“ ale skončila neslavně, protože před vystoupením se nacpal zelenými jablky, která zapil vodou, takže měl nakonec jiné starosti než podávat špičkové výkony. V mládí byl Menšík

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden