Až po čtvrt století Naďa Konvalinková pochopila, že její osudový muž se už nezmění!

Dcera Karolína zdědila po Oldřichovi jeho schopnosti i problémové vlastnosti.

Manželství herecké dvojice Nadi Konvalinkové (69) a Oldřicha Kaisera (65) trvalo sice pětadvacet let, ale rozhodně to nebyla žádná klidná selanka.

Herec, komik a známý bouřlivák Oldřich Kaiser nepatřil k těm, kdo pokračovali svým povoláním v rodinné tradici. Jeho tatínek dělal různé práce, jezdil i na zahraniční montáže a pak pracoval v repro studiu v liberecké tiskárně. Maminka zase pracovala ve zdravotnictví. Oldřich měl ale mimořádný herecký talent a tak se vydal svojí cestou.

Nejprve vystudoval konzervatoř v Brně, potom pražskou DAMU a už v té době hostoval v prestižních pražských divadlech. Objevoval se i ve filmech, klasikou je třeba dnes komedie Setkání v červenci, kde si zahrál studenta zamilovaného do své profesorky. A v 80. letech si získal ohromnou popularitu díky televiznímu pořadu Možná přijde i kouzelník.

Měla uposlechnout Květu Fialovou?

To Naďa Konvalinková měla cestu ke kariéře mnohem složitější. Rodiče se rozvedli a ona se na nějaký čas ocitla se svojí sestrou i v dětském domově, kde zažila šikanu.

Byla i svědkem domácího násilí a tak trochu

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden