Až po dvou rozvodech našla osudového muže svého života

Krátce po rozvodu se sblížila se svým seriálovým kolegou. Tak dlouho se navzájem svěřovali, až z toho byla velká láska.

Herečka Zlata Adamovská (62) měla vždy všechno, co si žena může přát. Úspěšnou divadelní a filmovou kariéru, obdiv mužů a přízeň diváků. Jen to manželské štěstí se jí dlouho vyhýbalo.

Stále půvabná Zlata Adamovská (62) už od počátku své kariéry patří k našim nejkrásnějším herečkám a ani přibývající roky na tom nemohou nic změnit.

Je elegantní a vždy bezchybně upravená, navíc má obrovské kouzlo osobnosti. Její fanoušci se tak často ptají, jak je vůbec možné, že tato nádherná dáma měla dlouho smůlu na muže.

Typická představitelka naivních krásek

Nikoho nejspíš nepřekvapí, že Zlata o herecké dráze snila již na základní škole. V patnácti letech se proto přihlásila na pražskou státní konzervatoř, byla přijata a už během studia dostávala své první role.

Díky nespornému půvabu se brzy stala ideální představitelkou filmových naivek i citlivých krásek. Právě z té doby

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden