Můj kousek štěstí

Až třetí manželka dokázala slavného cholerika Jiřího Sováka zklidnit

Můj kousek štěstí

Její rodiče byli proti tomu, aby si vzala dvakrát rozvedeného herce s pověstí sukničkáře. Nemohla si ale pomoci, šla za hlasem svého srdce…

Jako učitelka věděla, jak na něj, a ačkoli měl herec svou hlavu, milovanou ženu poslouchal na slovo. Jediné, co se jí nepovedlo, bylo zlepšit jeho vztah s vlastním synem, s nímž se nenávratně rozkmotřil.

Byl protivný, dvakrát rozvedený, přesto se ale do něj Anna Sováková (†82) bezhlavě zamilovala. Když se to dozvěděli její rodiče, neměli z toho ani trochu radost. Jiří Sovák (†79) byl sice v té době váženým začínajícím hercem, jeho pověst však nebyla nejlepší.

Nakonec spolu strávili čtyřicet krásných let, které byly sice občas trochu náročné, jeden na druhého ale nedali dopustit. Paní Anna o svém muži říkala, že to byl vlastně takový líbezný cholerik. Svou vznětlivou povahou byl proslulý, jedno se mu ale nedalo upřít – nikdy se s ním

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden