Báječná herečka i po sedmdesátce zkrátka odmítá stárnout

Jako mladá si Eliška užívala všech krás bohémského života a ani si prý nelámala hlavu s partnerskou věrností. Když ale poznala svého manžela, vše se rázem změnilo.

Elegantní a stále půvabná, tak taková je ELIŠKA BALZEROVÁ (71). Dáma, která je doma na divadelních prknech i před kamerami. Kdekoli se objeví, tam vždy předvede famózní výkon.

Málokterá česká herečka vítá přibývající roky s takovou noblesou jako Eliška Balzerová (71). Snad to bude i tím, že jí už jako studentce brněnské konzervatoře prorokovala jedna profesorka, že bude šťastná, až bude stará. Když se Eliška zeptala proč, profesorka jí odpověděla, že tehdy bude hrát hlavně v komediích.

Zatímco před mnoha lety to Elišku téměř urazilo, dnes ví, že její kantorka měla pravdu. Balzerová se našla v komediích, ať už na divadelních prknech nebo před kamerou, a jak sama s nadhledem říká: „Stará a komická, to je moje parketa.“

Herečka tělem i duší

Nutno přiznat, že se Eliška v žádném případě nemýlí. Snad kromě toho slovíčka „stáří“, to se nám k ní stále nějak nehodí. Vždyť Balzerová jen v posledních letech

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře