Můj kousek štěstí

Bál se, že skončí v popelnici

Můj kousek štěstí

Napotřetí našel lásku jako hrom.

Opravdovou lásku dlouho hledal. Dvakrát se ženil, dvakrát se rozváděl. Až když se objevila krásná režisérka Karin, poznal, že dál už pátrat nemusí.

To byste nejspíš do muzikanta, který miluje potlesk vyprodaných sálů a na pódiu skáče s mikrofonem v ruce, neřekli! Jako dítě byl Richard Krajčo (46) tichý a nenápadný. „Hrál jsem fotbal, školou jsem proplouval jako lepší průměrňák,“ vzpomíná frontman skupiny Kryštof.

Víc si rozuměl se spolužačkami než se spolužáky. Žádné průšvihy, žádné drogy, žádné útěky z domova ani otravy alkoholem. Budí to až dojem, jako by byl skautík.

Reputaci mu kazila jen trojka z češtiny v sedmé třídě, a i největší škarohlídi připustí, že nad tímto drobným selháním lze přimhouřit oko. Dokud nedospěl do puberty, ani ve snu by ho nenapadlo, že

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden