Bála se, že zůstane sama, pak spadla na Hornu

Rodačka z Benešova měla takový talent, že začala aktivně zpívat už v sedmi letech, kdy působila v Kühnově dětském sboru. Sice studovala střední hotelovou školu a poté německý jazyk na Akademii Jana Amose Komenského, ale zároveň docházela na hodiny zpěvu nejdřív k Lídě Nopové (73), později k Eduardu Klezlovi (58).

Čím vším si musela Monika Absolonová projít, aby našla své štěstí a zakotvila po boku milovaného muže? Tahle cesta byla opravdu trnitá. První album s názvem Monika vyšlo už v roce 1993, o dva roky později pak dostala první velkou příležitost zahrát si v slavném muzikálu Dracula. A zatímco v kariéře se jí začalo postupně dařit, v soukromém životě prožívala

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden