Balí chlapy na své polonahé tělo?

Herečka Kateřina Hrachovcová (44) je velká provokatérka a svými odvážnými snímky na sociálních sítích je už proslulá. V poslední době se předvedla s pikantní fotkou, kde je zcela nahá. Fotka je ale focená zezadu, takže není vidět vše.

Tělo má výstavní. Prý miluje sport, a pokud zrovna nesportuje, tak se snaží hodně chodit se svým psem na dlouhé procházky. Na své sexy tělo už sbalila moderátora a zpěváka Petra Vondráčka (43), s kterým chodila čtyři roky, jenže vztah nakonec ztroskotal kvůli Petrově závislosti na alkoholu. Herečka údajně na své tělo potom sbalila bývalého manžela, zvěrolékaře Jana Herčíka (61). Ten byl deset let její velkou láskou! Proto před časem byla z provalení jeho nevěry šokovaná a na tuto zprávu reagovala dost naštvaně, což není divu. Nastěhovat si do společné vily milenku je pořádný podraz.

Má nového chlapa?

Po letech, které strávila s Herčíkem, se z bývalé usazené manželky, náhle stala divoká a vyzývavá dračice. Sama zůstat rozhodně nehodlá, protože to ani neumí. Možnosti má otevřené a na nového partnera nebude s jejím luxusním tělem, které pravidelně drtí ve fitku, určitě nebude dlouho čekat. Zatím totiž všude rozhlašovala, že nejlepší miláčky už má doma a jsou dva! Neuhodnete koho měla na mysli. Nebyl to žádný kamarád, ani svalnatý koloušek. Nikdo takový. Doma má psa Puňtu, který to s ní táhne už 13 let a také kocoura! Nedávno byla viděna na divadelním představení s neznámým a velmi pohledným mladíkem. Nechtěla říct, kdo to je. Je to snad nějaký zbrusu nový objev?

Ráda provokuje!

Kateřina se rozhodně nestydí ukazovat své nahé tělo. Svlékala se i ve filmech v některých svých rolích. Nikdy ale nejde o žádné vulgární obrázky, pouze umělecké akty. Focení Katku evidentně baví a na své tělo je patřičně hrdá, i když není žádná modelka. Přiznala, že byla několikrát focena nahá či svlečená, ale nikdy se prý na fotkách neukázala úplně celá. Prý jí bylo řečeno, že má krásné křivky, které by bylo hezké zachytit. Herečka nedávno dorazila na křest známého pánského magazínu. To, jestli pro něj nefotí nějaké odvážné fotky ale nepři - znala.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama