Můj kousek štěstí

Bára Basiková: Hází sošky slavíků do popelnic

Lehkomyslná zpěvačka Bára Basiková se přiznala k nepěknému činu. Bývala by udělala lépe, kdyby si toto pochmurné tajemství nechala pro sebe.

Neukazuje ji totiž v příznivém světle. Umělkyně se nedávno rozpovídala a šokovanému okolí radostně sdělila, že si z všelijakých ocenění, která za všechna ta léta shromáždila, na zadek rozhodně nesedne. Nezůstalo jen u slov, zpěvačka je podpořila i neuvěřitelným činem.

Vesele vyprávěla, že když se před několika lety stěhovala do menšího bytu, hodila ocenění do popelnic před dům v pražském Karlíně. V krabicích se tam mezi odpadky krčily Bratislavské lyry, Děčínské kotvy, mezi nimi nějací ti slavíci: jeden stříbrný, dva bronzoví, jedna Cena Anděl.

Co tomu asi říkají zpěvaččini fanoušci, kteří jí s nekonečným nadšením posílali hlasy a doufali, že se díky nim Bára Basiková probojuje na nejvyšší místa žebříčku? Ti asi zírají. Taková neúcta! Jestlipak budou zpěvačce posílat hlasy do nejnovějšího Českého slavíka? A nebude jim vadit, že sošku možná později objeví v odpadkovém koši poblíž Bářina bydliště? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden