Bára Basiková: Nový partner na obzoru?

Našla zpěvačka Bára Basiková(54) opět partneské štěstí? Máme exkluzivní svědectví!

Jak se zdá, Bára Basiková možná všem ještě vyrazí daech. Před nedávnem zpěvačku všichni litovali, že se jí rozpadlo mnželství. Producent Petr Polák (38) ji opustil po deseti letech soužití. A to navzdory tomu, že do poslední chvíle Basiková tvrdila, že jim to i přes značný věkový rozdíl patnácti let skvěle klape.

"S Petrem jsme nikdy nenarazili na nic, co by bylo problémem tohoto věkového rozdílu mezi námi," říkala Basiková. Ať už bylo důvodem rozchodu cokoli, vztah nevydržel a manželé se v přátelském duchu rozešli.

Dokonce spolu zůstali v úzkém kontaktu a bydlí blízko sebe především kvůli jejich společnému synovi Theodorovi (8). Mnozí se až divili, že životní zemětřesení zpěvačka vzala s takovým klidem. Vždyť pro ženu po padesátce může být zdrcující zůstat opuštěná, bez partnera, mnohem více než třeba ve dvaceti, kdy má nejlepší roky ještě před sebou.

Nejsem pro muže už příliš stará? Už si nikoho nenajdu? Právě takové černé myšlenky se jí mohou zmocňovat. Jenomže v případě Basikové tomu tak nejspíš rozhodně není... Donesly se k nám velmi pikantní informace, které navědčují tomu, že Bára rozhodně tak opuštěná není.

Mohlo by se zdát, že partner zpěvačcce jednoduše pláchl za mladší. Ale možná je tomu přesně naopak. Podle našich tajných zdrojů by právě Basiková měla být tou, které se na obzoru rýsuje nový vztah. Bára už několik let bojuje s následky poraněného kotníku.

Vymkla si ho na dovolené v Řecku, podle jejích vlastních slov si prožila hodně bolesti a byla kvůli tomu už na páté operaci. Nyní byla prý opět viděna v nemocnici. Že by na kontrole bolavé nohy? Ať už byla zpěvačka u lékaře s čímkoli, údajně ji měl doprovázet neznámý muž.

"Viděl jsem Báru u Motola, doprovázel ji nějaký muž, tak kolem padesátky," poreferoval nám pozorný čtenář. Není divu, že tahle informace okamžitě vzbudila mnoho otázek. Má snad Basiková nového ochránce? Rýsuje se v jejím životě nová láska? Možná šlo jen o dobrého kamaráda nebo známého, který měl stejnou cestu.

Že už je po boku Basikové někdo nový, však také nelze vyloučit.

Každopádně by tak zpěvačka dala Polákovi, který měl manželství utnout jako první, pořádný triumf. Bára by vému muži ukázala, že ještě zdaleka nepatří do starého železa a že si klidně může najít nového muže, sobě věkově rovného, vyzrálého, který jí bude oporou a neodhodí ji jako zmuchlaný papír.

Pokud by tomu opravdu tak bylo, Báře fandíme. Na muzikálové scéně je stále jedničkou a zaslouží si, být v životě šťastná. Nechme se tedy překvapit, jestli se zpěvačka sama pochlubí s novým partnerem..

.

reklama
reklama

Komentáře