Moje šťastná hvězda

Bára Hrzánová: Hrozí jim další manželská krize

Patří mezi nejstabilnější české páry. Rozhodně tento titul ale BÁRA HRZÁNOVÁ (53) společně se svým mužem RADKEM HOLUBEM (49) nemají zadarmo! Musejí se hodně snažit, aby jejich manželství ustálo všechny krize

Když se jim narodil společný syn ANTONÍN (20), na péči o manželství nezbýval čas. A tak když se syn rozhodl, že nechce studovat v Praze, ale v Paříži, Hrzánové se neskutečně ulevilo. „Tonda odjel a já jsem si říkala, jestli nejsem nějaká matka krkavčí, ono se mi skoro nestejská,“ vyděsila se herečka.

Ideální muž? Existuje!

Jakmile její syn odjel, zjistila, o jaké krásné manželské chvilky se dlouhá léta dobrovolně připravila! Hrzánová s Holubem jsou manželé právě už dlouhých 20 let, a tak se musejí dnes více než kdy jindy snažit, aby jim manželství vydrželo. O to víc, že když jim z domova zmizel syn a oni spolu zůstali sami, mají co dělat, aby si nelezli na nervy. „Když jsme s Bárou už doma po představení, jenom sedíme a chvíli mlčíme. Pak si povídáme. Nebo posloucháme rádio, protože na televizi nekoukáme,“ přibližuje Holub a dodává, že sa- mozřejmě nezapomíná na na důležitá data a výročí a nikdy neopomene své životní lásce přinést květinu. Dojemné, že? Po tolika letech vztahu. Jenže ono to vždy tak růžové nebylo a slavný pár možná na jedno období raději zapomněl.

Radek Holub, Bára Hrzánová: Jejich vztah začal zajímavě. Když Radek Báru viděl v Rackovi jako Ninu Zarečnou, byl z ní tak unesený, že ji požádal o ruku.

Málem je zničila nevěra

Dvojice si užívá romantiky. Společně prý ujedou desítky kilometrů na kole, což je snažší než kilometry, které urazili cestou života. Před sedmi lety právě Holuba totiž načapal jistý čtenář při vášnivém polibku s neznámou kráskou. Když se herci ozvala média, že mají kompromitující snímky, zmohl se na jediné. „Ježišikriste, tak ty fotky prosím neuveřejňujte,“ panikařil. Jak ale vysvětlil polibek? „To je taková kamarádka, vůbec nic,“ ujišťoval herec reportéry, ovšem dotyčný čtenář popsal novinářům, že herec tráví s neznámou ženou dost času. Jejich vztah to tehdy ustál, otázka je, jestli nebudou vystaveni další zkoušce. Když syn odešel, nebudou se vedle sebe nudit? A nebude si Radek hledat další povyražení? Můžeme jen sympatické Báře držet pěsti, aby jí z rodinné- ho hnízda nevyletěl další Holub.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden