Bára Hrzánová: Vzpomíná na žádost o ruku. Byla divná!

Dvacet let spolu. Tomu se říká stabilní pár, zejména když jsou oba herci. A tak tomu také je v případě Báry Hrzánové (52) a Radka Holuba (48).

Jak je možné, že manželství dvou lidí ze showbyznysu vydrželo tak dlouho? Možná to bude tím, že ti dva paradoxně o žádný legitimní vztah nestáli. Ale zrovna volal kamarád Vlastík a povídal: "U nás na chalupě dlouho nebyl žádný velký mejdan.

Hele, starosta mi říkal, že má volný termín na svatbu. Nechcete se vzít?" A nabídl dva termíny: jeden na začátku prázdnin, druhý desátého srpna. A tak měli Bára s Radkem na základě tohoto telefonátu v srpnu před dvaceti lety veselku.

Kupodivu došlo i k nezbytné žádosti o ruku, byla též netradiční. Když Radek viděl Báru v divadle, v Rackovi jako Ninu Zarečnou, byla tak úžasná, že ji požádal o ruku. Vypadala překvapeně a namítla: "Vždyť jsme spolu vůbec nechodili." Tak ji budoucí ženich vzal za ruku a celou noc prochodili podél Vltavy. Manželství se otřáslo v základech v létě roku 2011, kdy byl Holub přistižen, jak se líbá s pohlednou brunetkou. Býval s ní viděn i v hospůdce.

Tvrdil ale, že to je jen kamarádka..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden