Bára Jánová: Čím dál víc podobná ziskuchtivé Sylvě?!

Do omrzení opakuje, že je jiná než bezcharakterní postava, kterou představuje v seriálu Slunečná.


Mnozí diváci se však už zdráhají tomu uvěřit. Vypadá to, že Bára Jánová je rozporuplná osoba, která, jak říká známé přísloví, káže vodu a pije víno. Její Sylva Popelková ze Slunečné je zlá a hrabivá, pro peníze udělá cokoli, vlastní sestru zradí třeba třikrát denně. Naopak Bára Jánová se zapřísahá, že s takovou povahou nemá nic společného.

Zdá se, že se bojí, aby na ni lidé na ulici nepokřikovali nadávky. Jde jí o to, aby veřejnost uvěřila, že je oproti své postavě hotový andílek. Jak si ovšem máme vysvětlit, že touží po mnohem větším počtu sledujících na sociální síti?

Přála by si mít sto tisíc sledujících, což se jí doposud nepodařilo.Mnohým se to může zdát pošetilé a povrchní. Víte, proč tuhle výzvu vlastně dělám? Chci se osobnostně zase posunout dál. Vždycky jsem se bála dělat něco hodně veřejně, lidem na očích.

Ne v herectví, ale za sebe samu,“ konstatuje seriálová Sylva. Tímhle divným způsobem se ale osobnostně nikam neposune – to by musela chodit číst dětem do nemocnice anebo si vzít kočku z útulku. Tímhle způsobem leda tak přivábí mocné firmy a do kapes peníze za reklamu.

reklama
reklama

Komentáře