Bára Jánová: Je na lovu. Chcete ji?

Asi se dalo čekat, že se Bára Jánová a Vítězslav Bečka (25) rozejdou. Aktivní mladá herečka pravděpodobně ještě nehledá vztah na celý život.


Ač o svém milém hovořila bezmála s jásotem, tvrdila, jak moc k němu vzhlíží, něco tam silně zaskřípalo. Bečka je mimo jiné příliš mladý a je to ještě ke všemu básník, zůstává otázkou, zda by s touto specializací uživil rodinu.


Nedávno se přestěhovali do krásného bytu. Moc dlouho se tam ale společně neohřáli.

A nejspíš nebyl nadšený, že je jeho partnerka od rána do večera v práci a plotna doma studená. To muži zrovna nemilují. Herečka uvedla, že ke konci byli s Bečkou vlastně už jen kamarádi, proto si sbalila raneček a opustila byt, který patří partnerově rodině.

V současné době je představitelka zlé Sylvy Popelkové ze seriálu Slunečná na lovu neboli na číhané. Na sociální síti se chlubí fotografiemi, na nichž má obrovský výstřih a vyzývavý pohled, kterým jako by říkala: Tak co, chlapi, kdo se hlásí?

Potenciální nápadníci musí brát v úvahu, že sice vyfasují nápadně krásnou ženu, zároveň však populární herečku, na niž pořádají hony fotografové, novináři i fanoušci. Ne každý zamilovaný muž takový tlak vydrží.

A to ani nemluvíme o Bářině extrémní zaneprázdněnosti. Bude se vám, chlapi, chtít čekat na ni v bytě s prázdnou ledničkou?

reklama
reklama

Komentáře