Bára Munzarová: Místo rozchodu svatba!

Tomu by ještě před nedávnem nikdo nevěřil. Není to dlouho, co se mluvilo o tom, že vztah herečky Báry Munzarové (46) a jejího hereckého klegy Martina Trnavského (49) se má potýkat s velkou krizí. Herečka měla věnovat veškerou pozornost svým nemocným rodičům a partnerská láska šla stranou.

Tatínek Luděk Munzar (85) prodělal rakovinu ledvin a prostaty, našli mu vředy na dvanácterníku, operovali mu šedý zákal a k tomu má problémy s klouby a trápí ho potíže se srdcem. Maminka Jana Hlaváčová (80) zase trpí Parkinsonovou chorobou.

Všechna pomoc je na Báře, a tak kvůli nim omezila jak své soukromí, tak divadlo.       Nejspíš právě proto Trnavský poslední dobou začal čím dál častěji vyhledávat zábavu mimo domov. Dokonce byl načapán ve společnosti jakési blondýnky ve viditelně rozverném rozpoložení.

Takhle rozjařený nebyl vedle Báry vidět už dlouho. Spekulovalo se, zda nejde o jeho novou známost. O to nečekanější je událost, která přišla nyní.       Trnavský s Munzarovou se prý zasnoubili! Celá rodina Munzarových údajně nyní žije jen přípravami na svatbu, která by měla proběhnout ještě letos.

Co že došlo k tak překotnému rozhodnutí? Možná Munzarová chtěla potěšit své churavějící rodiče. Taková radostná událost jim jistě dá větší chuť do života. Mohlo by ale za tím být i něco jiného...       Není výjimkou, že dalším společným životním krokem se někteří partneři pokouší zachránit skomírající vztah.

Snaží se tak oživit uvadající lásku. Mohlo by tomu tak snad být i v případě Munzarové a Trnavského? A může vůbec něco takového skutečně fungovat? Není manželství předem odsouzené k záhubě? Oba herci ale už mají mnoho životních zkušeností, a tak jistě dobře vědí, co dělají.

Zda se bude konat velkolepá veselka nebo vše proběhne jen v tichosti v kruhu nejbližších, se zatím neví. Ať tak nebo tak, snad jim manželství vydrží na vždy.   .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden