Bára Munzarová: Návrat k exmanželovi?

Tak to by asi nikdo nečekal. Choroba bývalého manžela Báry Munzarové (46), Jiřího Dvořáka, nečekaně zamíchala kartami! Manželství s hercem Jiřím Dvořákem herečka Bára Munzarová utnula už před lety. Z části to mělo být kvůli jeho alkoholovým excesům a zároveň se zamilovala jinde.

Králem jejího srdce se stal její herecký kolega Martin Trnavský (48). Vypadali jako pro sebe stvoření a asi nikoho by nenapadlo přemýšlet o tom, že by je někdy něco mohlo rozdělit. Osud je ale nevypočitatelný! Do hry nečekaně vstoupil exmanžel Munzarové.

Dvořáka totiž začaly trápit zdravotní problémy. Musel jít na vyšetření s jícnem. On i jeho blízcí raději nechtěli v době, kdy celebrity kosí rakovina, ani domýšlet, jak závažná choroba by to mohla být. „Zjistili mi reflux.

Původně jsem si myslel, že jde o zánět průdušek, ale nakonec zjistili tohle. Dokonce mi lékaři doporučili omezení mé profese,“ promluvil Dvořák o problémech s jícnem. A Munzarové jeho stav není lhostejný.

Naopak, nemoc bývalého s herečkou zamávala víc, než by kdo čekal. Najednou prý jakoby byla všechna zášť a křivdy smazány. I Dvořák, zdá se, Báře otevřel své zlomené srdce a chtěl opět najít společnou řeč.

Spojil snad Munzarovou a Dvořáka strach z kruté diagnózy a s tím se vrátila i láska? Ne náhodou se říká, že stará láska nerezaví. Však je mezi herci stále to nejsilnější pouto, a tím je jejich společná dcera Anna (15).

Rodiče Munzarové měli svého zetě navíc velmi rádi a v době, kdy to manželům klapalo, se jen dmuli pýchou, jak se Báře daří. Je tedy možné, že by dvojice podruhé vstoupila do stejné řeky? .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama