Bára Munzarová tátu musí poslouchat

Herečku Báru Munzarovou (45) všichni znají jako usměvavou vyrovnanou ženu, nikoho by asi nenapadlo, že by si v dětství měla prožít nějaká traumata. Na své rodiče Luďka Munzara (84) a Janu Hlaváčovou (79) nikdy nedala dopustit.

Bydlí s nimi pod jednou střechou, se vším jim pomáhá, stará se o ně... "Vždycky zavolám o patro níž, že je zvu na oběd a oni přijdou," sdělila Munzarová. O to překvapující jsou zvěsti o tom, jak to měla Bára se svým tátou za mladých let.

Až do její dospělosti nad ní držel pevnou ruku. Bez svolení tatínka Munzarová nesměla nic!.

Otec ji dokonce málem připravil o kariéru! Zatímco v dnešní době je běžné, že z mladých talentů udělají hvězdy média, Bára měla utrum. Nesměla komunikovat s novináři, dokud neměla za sebou dostatečně dlouhý rejstřík významných rolí.

Alespoň tak jí to naordinoval tatínek. "V době, kdy Munzarová ještě nebyla moc známou herečkou, jsme s ní chtěli udělat rozhovor. Vše bylo napsané a připravené do tisku, když do redakce zavolal pan Munzar a zakázal nám rozhovor vydat.

Podle jeho slov jeho dcera ještě nic nedokázala, takže nemá právo být v novinách. Rozhovor tedy nevyšel," vypráví redaktorka magazínu. Jak řekl otec, tak se stalo. "Bára byla důkladně vycepovaná.

Rodiče ji drželi z krátka. Nikdy si ale slůvkem nepostěžovala," prozradila na ni její bývalá spolužačka z DAMU..

Klobouk dolů před Munzarovou, že se i tak dokázala ve své branži prosadit a vydobýt si místo jedné z nejobsazovanějších divadelních, filmových i seriálových hereček. A co je ještě chválihodnější, pro své rodiče by i přes jejich diktování udělala všechno.

Třeba se svého milovaného herectví úplně vzdala. Jana Hlaváčová trpí těžkými depresemi a údajně i Parkinsonem a Luděk Munzar bojuje s rakovinou, proto si vyhradila čas jen na péči o rodiče. "Jsem šťastná, že jsem si udělala čas, protože jim mám co vracet," říká vděčně.

.

reklama
reklama