Moje šťastná hvězda

Bára Poláková a Pavel Liška: Vykašlal se na svou rodinu?

Letošní rok se stane osudným zřejmě i pro PAVLA LIŠKU (48) a BÁRU POLÁKOVOU (35). Známí o nich rozhlašují, že neustáli několikaměsíční odloučení, kterým si prošli minulý rok. Herečka se snaží situaci zachránit, herec má už jiné zájmy.

Když Liška společně se svým kamarádem Janem Révaiem (44) odjížděli do Střední a Jižní Ameriky, nečekal, že mu tahle cesta změní život. Nejenže se se svým kamarádem rozhádal, ale ještě možná přišel o milovanou ženu! Ta mu totiž jeho několikatýdenní dovolenou připomíná dodnes.Zatímco ona se nikam nepodívá, Liška si prý užívá, co hrdlo ráčí.

Každý dělá něco jiného

Bára Poláková je velmi zaneprázdněná žena. Nejenže zpívá, natáčí filmy, ale také se musí starat o jejich společné děti, dcery Ronju (3) a Riku (1).Někteří jejich známí říkají, že zatímco Liška své dcerky rozmazluje a jezdí s nimi na výlety, zpěvačka je ta, která nad nimi musí držet pevnou ruku a o všechno se starat. Její pracovní nasazení společně s rolí matky si ovšem nyní vybírá svou krutou daň.

Užívá si života až příliš?

Kamarádky se shodují v tom, že je čím dál víc podrážděnější. Její partner si navíc prý udělal výlet do hor a ji s dětmi nechal doma. To pro ni ovšem byla ta poslední kapka! Dala mu prý ultimátum. Buď bude s ní, anebo s kamarády. Na to prý ovšem Liška nic neřekl. Jak je známo, rád si užívá života, rád cestuje, a navíc mu chybí dva roky do padesátky.Zřejmě chce stihnout něco, co s manželkou podniknout nemůže.

Spíš kamarádi než milenci

Jeden z dobrých Liškových přátel prozradil, že herec měl vždycky rád odvážné ženy, žádné domácí puťky, které stojí celé dny u plotny nebo se zabývají jenom úklidem a sousedskými drby.
Jenže k tomu právě teď prý Poláková inklinuje. Hospodyňka z ní zřejmě nebude nikdy, ale zatímco kdysi obrážela večírky, bavila se s přáteli a byla pro každou legraci, nyní jsou pro ni na prvním místě děti a práce. Což je pochopitelné. Ale manžela už si prý nevšímá tolik jako dřív. A kdykoli je prý někdo spolu vidí, chovají se k sobě spíš jako kamarádi než milenci.Poláková se prý totiž dopátrala něčeho, co má zůstat skryto.

Vídá se s jinou ženou?

Údajně se jí podařilo vypátrat, že Liška netráví volné chvíle jen se svými přáteli, ale i se ženou, která prý Polákovou nápadně připomíná.Ovšem ani Liška, ani jeho přátelé se k tomu nechtěli nijak vyjadřovat. Všichni raději mlčí. I sociální sítě jak herce, tak jeho partnerky ukazují, že příliš společných chvil zřejmě v poslední době nemají.

Liška zveřejňuje fotografie své, svých kamarádů a cestovatelské fotografie, Bára Poláková moc sociálním sítím neholduje, a když se náhodou ukáže, zveřejní jen svou fotografii, bez jakékoli zmínky o Liškovi.Podle nejnovějších informací si prý nyní Bára Poláková zařizuje dovolenou pro sebe, svou kamarádku a jejich děti.

Jejich povahy se nesnesou

S partnerem prý nepočítá. Že by mu chtěla oplatit stejnou mincí a také na pár měsíců odjet ze země? Letos spolu budou už pět let.Zřejmě mezi nimi nastává krize. Vždy pragmatická a velmi rezervovaná Bára Poláková má však zcela jiné plány než rozverný romantik Liška. Ten se prý rád nechává řídit osudem. Nic neplánuje, nic neřeší. To ovšem pro zpěvačku moc není a jejich povahy se začínají třít. Možná Báře vadí, že je její partner přes všechno snažení pořád ten úspěšnější a slavnější než ona.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden