Bára Štěpánová: Promluvila o exekuci. Je rozčilená!

Je rozčilená! Pere se s finančními problémy. Kromě toho se jí nelíbí, že o jejích potížích mluví celý národ. Zkrátka, herečka Bára Štěpánová (57), představitelka sestřičky Babety v seriálu Ordinace v růžové zahradě, prožívá složité období.

Potýká se s velkými nepříjemnostmi. Její byt byl prodán v exekuci, což není žádná legrace. Přestože podle katastru nemovitostí patřila nemovitost na pražských Vinohradech právě Štěpánové, z dražby bude splacena většina dluhů hereččina exmanžela Luboše Rychvalského (52).

Pohledávky nejspíše vznikly ještě v době, kdy byl Rychvalský manželem Štěpánové a byt součástí jejich společného jmění. Herečku ztráta nemovitosti, ve které měla bydlet její dospělá dcera, nesmírně trápí.

Navíc ji rozčiluje, že se její problémy vzhledem k zájmu médií stávají "veřejným majetkem". Prohlásila, že určité potíže pochopitelně má, jako každý. Ale jsou věci, které jsou osobní a nikdo než ti zúčastnění by se v nich rýpat neměl.

Štěpánová raději neužívá sociální sítě a nečte bulvár, aby si udržela aspoň jakous takous duševní rovnováhu. O střechu nad hlavou nepřišla, s druhým manželem Miroslavem Barabášem (55) totiž bydlí ve velikém třípodlažním domě ve vesnici Zákolany nedaleko Prahy.

.

reklama
reklama