Moje šťastná hvězda

Bára Štěpánová pyká za chyby svého exmanžela

Kvůli jeho dluhům přišla o byt!

Nepřehlédnutelná herečka s ohnivou kšticí BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ (57) má zřejmě smůlu na partnery. Ale možná kdyby se inspirovala svou seriálovou Babetou z Ordinace v růžové zahradě 2, mohla si ušetřit spoustu nepříjemností.

Druhé manželství Báry Štěpánové skončilo značně nechvalně – rozvodem a následnou exekucí. Jistě, říká se, že za chyby se platí, ale není to v případě oblíbené seriálové herečky už trochu příliš? Jak k tomu přijde, aby neustále pykala za chyby ostatních? A je vůbec naděje, že někdy její martyrium skončí?

Láska se změnila v peklo

Jen sotva mohla v 90. letech Bára Štěpánová tušit, v co se její vztah později promění. Podle lidí z jejího blízkého okolí šlo o lásku jako trám, z níž vzešla dcera DOMINIKA (26). Svůdná zrzka a tehdy movitý podnikatel LUBOŠ RYCHVALSKÝ (52) tvořili pár však jen několik málo let. Déle jim vztah nefungoval, přesto byli ale formálně manželi 20 let a k rozvodu došlo až v roce 2009. Do té doby partneři nic neřešili. A to je možná právě ten důvod, proč se nyní Štěpánová potýká s finančními problémy svého bývalého muže. „De facto už rozvedení jsme, ne však podle práva,“ říkal před lety Rychvalský, kterému jeho tehdejší žena dokonce vykala. Lehkovážnost vážnost, se kterou oba k rozvodu a dělení majetku přistupovali, se musela nutně dříve či později někde pro- jevit. Došlo k tomu.

Majetek nikdy neřešili

„Na majetku jsme se dohodli, to vůbec neřešte,“ dušoval se před lety Rychvalský, který tehdy vlastnil několik nemovitostí za miliony korun. Doby hojnosti a úspěchu záhy vystřídalo hotové finanční peklo. V podnikání se přestalo Rychvalskému dařit a problémy na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve musel zavřít čajovnu a v roce 2012 dokonce i svoji luxusní restauraci Dahab. Dluhy rostly do závratné výše a nespokojení věřitelé za začali dožadovat svých peněz. Celá situace nemohla skončit jinak než žalobami, soudními tahanicemi a následnými exekucemi. Podle našich informací je podle centrální evidence exekucí proti Rychvalskému vedeno hned devět exekucí v celkové výši přesahující tři miliony korun! Bára Štěpánová tak doplatila na chyby svého muže. Před svátky přišla v dražbě o svůj byt na pražských Vinohradech a nejspíš doufá, že má nejhorší za sebou. Je to ale skutečně pravda, nebo se něco nového vyrojí.

Kvůli exmanželovi přišla o byt.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden