Bára Štěpánová: Sebevědomí na rozdávání

Psychologové nabádají ženy, aby nepodléhaly hysterickému trendu přehnané štíhlosti a měly se rády takové, jaké jsou. A tak by odborníci na lidskou duši dozajista zajásali nad spokojenou Bárou Štěpánovou (57).

Ta žije v domnění, že je naprosto dokonalá. Byla dokonce slyšena, jak hrdě tvrdí, že je štíhlounká a její hrudník má běžnou velikost. Prohlásila, že slovo dieta nezná a v životě si nic neodpírala. Vzhled ale podle Báry není jedinou její předností.

Má prý i sportovní nadání. Udělá provaz, dá si nohu za krk, je podle svých vlastních slov naprosto gumová. Jistá v kramflecích si je i profesně. Ráda se na sebe například v televizi dívá, sledovat své vlastní herecké výkony ji vždy potěší.

Ale není jen talentovanou herečkou, je i muzikální a dobře vaří. Žádný pokrm prý nezkazila. Takové sebevědomí nelze než pochválit. Jiné ženy navštěvují vzhledem k malé sebedůvěře psychology, trápí se, podceňují, a právě ty by si měly vzít z Báry příklad.

Extravagantní herečka je se sebou stoprocentně spokojená. Dokazují to i oděvy, které si obléká. Jsou natolik výstřední, že by si je málokdo troufl vzít na sebe. Bára se ovšem ráda obléká nezvykle. Být středem pozornosti jí zjevně nedělá problémy.

.

reklama
reklama

Komentáře