Barbora Poláková a Pavel Liška: Krizi řeší útěkem! Bude to definitivní konec?

Krize mezi partnery trvá už od minulého roku, kdy se Pavel Liška (48) vrátil z dlouhé cesty po Americe, kde natáčel dokument pro jednu z celorepublikových televizí společně s kolegou Janem Revaiem (45).

Nechat dva měsíce doma s dětmi manželku, která je na pokraji nervového zhroucení, nebyl dobrý nápad. Zda to ale Liška tušil nebo ne, to nelze odhadovat. Následky na sebe však nenechaly čekat příliš dlouho.

Doma nehne prstem

A trvají dodneška. Jak Liška, tak Poláková jsou velmi pracovně vytížení. Do toho se musejí starat o dvě malé dcery a samozřejmě se střídají i v domácích pracích. Alespoň ještě před Liškovým odjezdem to tak bylo.

Po návratu se ale všechno změnilo a doteď prý v jejich domácnosti nic není, jak má být. Liška se doma skoro neukazuje, a když už se náhodou objeví, věnuje se pouze svým dcerkám, nikoli partnerce. Aby prý pomohl s domácnosti, to už vůbec nepřipadá v úvahu. Navíc je prý už tak unavený, že kolikrát usíná i během dne a povinnosti zase zbudou na Báru.

Ohrozil život svých dětí?

Nedávno byl údajně očitými svědky spatřen na pražských Vinohradech, jak dokonce riskuje nejen svůj život, ale i život svých dcer! Nejspíš si chtěl jen zkrátit cestu domů, ale mohlo to dopadnout katastrofálně.

Nečekal totiž na přechodu pro chodce na frekventované křižovatce, až padne zelená, ale rovnou ji přešel, a to nikoli po přechodu, ale křížem přes celou křižovatku! Lidé, kteří toho byli svědky, se nestačili divit.Zakrývali si rukou ústa a ukazovali si na něj. Všichni totiž známého herce poznali. Také si ale nezapomněli povšimnout, že herec vypadal jako po celonočním flámu. Buď je skutečně unavený, anebo noci tráví jinde než doma.

Proč na ni žárlí?

Navíc si také spousta lidí všimla, že i Bára Poláková si od parnera drží na veřejnosti odstup. Nikdy ho nenazývá partnerem ani manželem, říká mu pouze celým jménem, a to rozhodně není nijak zvlášť obvyklé.

A aby toho nebylo málo, Liška se údajně chystá na další cestu přes půlku světa a prý by měla být ještě delší než ta minulá. Když se to prý Poláková dozvěděla, začala neskutečně zuřit a s Liškou od té doby mluví jenom v nejnutnějších případech.

A Liška, jak to tak prý podle jeho přátel vypadá, se nijak zvlášť o usmíření nesnaží. A jeden z jeho přátel pro to má vysvětlení. Prý mu totiž vadí nejenom to, že mu partnerka stále dokola něco vyčítá, ale také prý na ni začal žárlit!

Chystá další útěk

Když spolu začínali chodit, on byl ten slavnější, vydělával víc peněz a na každé oficiální akci byl středem pozornosti.Jenže tomu už tak bohužel není. Teď je to právě Bára, která má navrch. Údajně vydělává víc, je slavnější i oblíbenější a také má mnohem více pracovních nabídek. Proto je pro něj cesta do zahraničí jediný způsob, jak se z toho nezbláznit a přijít na jiné myšlenky. Nikdo ovšem nepředpokládá, že by další výpravu jejich vztah přežil..

reklama
reklama