Utíká Liškovi do hor?

Energii na rozdávání má Barbora Poláková. Ke zpívání, hraní a dvěma malým dětem si přibrala ještě obchůdek s oblečením, k jehož otevření si však bohužel vybrala tu nejhorší dobu, tedy loňské léto.


Nebyla to ta nejlepší chvíle na otevření obchodu,“ přiznává nyní. „Vstupovala jsem do toho s tím, že jsem to mohla tušit, ale určitě ne v takové míře. Je spousta lidí, kteří jsou v horších situacích. Tak se tak nějak nelituju,“ dodává.


Krámek zavřela a utekla z Prahy do hor. Vrátila se jen na předávání Českých lvů, byla nominovaná za vedlejší ženskou roli ve filmu Krajina ve stínu.


Objímá Báru a přitom už se vidí v létě zase na motorce. Nebo se mýlíme?

Nechala se slyšet, že by z hor za prací mohla dojíždět, jenomže práce není žádná. Interpretka úspěšných hitů Kráva či Nafrněná působí navzdory pochmurné době vyrovnaně a spokojeně, leč o jedné důležité věci stále zatvrzele mlčí.

Vztah s otcem jejích dcer Pavlem Liškou (49) je zahalen tajemstvím. Vzhledem k tomu, že Bára o něm nemluví, je jasné, že se děje něco nemilého. S dcerami na horách pobývá podle všeho sama. Chtělo by to bohéma Lišku konečně naučit rodinnému životu.

reklama
reklama

Komentáře