Bartoška má toho dost! Jak dlouho to vydrží?

Dlouhé večírky na něho začínají být přespříliš! Všichni si ho nárokují!

Zdolal zákeřnou rakovinu mízních uzlin v mezihrudí, a přesto si herec a producent Jiří Bartoška (71) nehodlá zatím připustit, že musí ze svých fyzických nároků ubrat. Stres a neustálé večírky posledních dní ho přitom tolik vyčerpávají.

Úžasnou atmosféru filmového festivalu v Karlových Varech, jehož je už pěknou řádku let prezidentem, si tak ani neužívá. Právě naopak! „Večírky k tomu všemu patří, ale nechodím na ty párty rád. Má to nevýhodu, protože si vás všichni nárokují.

V tom okamžiku je ten den pro mě hektický a schizofrenní,“ nedrží se zpátky ve svých kritických soudech herec. Po boku mu sice stojí jeho manželka Andrea (65), ale i tak se musí hodně držet. A co ho drží tak trochu nad vodou? Pořád má ještě energii koukat po mladých holkách, kterými se to na červeném koberci v lesklých róbách jenom hemží. „Obdivuju je. Jak se nechávají fotit a pořád se dokážou usmívat. Já si ráno zalakuju úsměv a jdu do toho, i když se to snažím limitovat,“ práskl na sebe Jirka. Má za potřebí se takhle neustále přede všemi přetvařovat?

reklama
reklama