Můj čas na kafíčko

Barvy ovlivňují naše emoce

Můj čas na kafíčko

Cítíte se tak nějak divně? Jdou vám všichni kolem na nervy? Dejte si léčbu barvami!

O tom, že barvy ovlivňují lidskou psychiku, není ani nejmenších pochyb. Cítíte se unavená, podrážděná a nevíte ani proč? Zkuste se co nejvíc obklopit vašimi oblíbenými a veselými barvami a nalaďte se na jejich léčivé vibrace a pozitivní energii, kterou vyzařují.

V  průběhu života, kdy zažíváte nejrůznější pády, vzestupy, dramata, či okamžiky štěstí, se potřebujete obklopovat různými vibracemi barev. Jen málokoho napadne souvislost mezi bolestmi hlavy, depresemi a vysokým tlakem a nevhodně vymalovanými zdmi pracoviště nebo ložnice.  A tak byste místo polykání pilulek z lékárny mohla raději zkusit změnit barvy ve svém okolí a těšit se z nečekaně příznivých změn svého

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden