Basiková v slzách: Rozvod!

Ani třetí manželství slavné zpěvačce nevyšlo! Co dělá špatně?

Ještě donedávna to vypadalo, že v manželství zpěvačky Báry Basikové (54) s jejím, o šestnáct let mladším partnerem hercem Petrem Polákem (38) je už dlouhodobá krize šťastně zažehnána. Jenže se ukázalo, že manželé se s dlouhodobými problémy potýkali už více jak rok! I když ani jeden z nich nechtěl své trápení a hádky ventilovat do světa, teď už nešlo rozpory přehlížet.

Bára byla z neustálých dohadů tak psychicky zničená, že se Petr rozhodl od slavné zpěvačky odstěhovat. Jak na to doplatí jejich osmiletý synek Theodor (8)? Naštěstí pro něj se jeho táta nestěhoval příliš daleko, ale jen pouhých čtyři sta metrů od jejich původního rodinného bytu.

Manželé doufají, že se jejich rozvod syna nedotkne.

Slíbil Báře, že i když se rozcházejí jako partneři, se synem jí bude dál pomáhat a podílet se na společné výchově. Vypadá to, že už se nebude opakovat divoký scénář Bářina předcházejícího rozvodu s architektem Jaromírem Pizingerem (62) v roce 2006. Tehdy zpěvačka upadala do těžkých stavů úzkostí a depresí a dlouho se s tím léčila. Podaří se slavnému páru rozejít se v klidu a neházet na sebe špínu?

reklama
reklama

Komentáře