Moje šťastná hvězda

Batulková vs. Rybová: Důvodem nenávisti je Prachař!

Zhrzená žena stála v troskách svého domu i života

Herečka DANA BATULKOVÁ (58) si v roce 2000 prošla  hodně náročným obdobím.  Nejenže jí vyhořel dům, ale  přišla i o manžela!

Letos uplynulo už neuvěřitelných 16 let od okamžiku, kdy se vztah Batulkové octl ve slepé uličce. „Stála jsem v troskách, životních i skutečných, a říkala si, že už to horší být nemůže,“ vzpomínala před lety Dana na nejtěžší chvíle svého života. Psal se rok 2000, když před Vánoci podruhé vyhořel dům slavné herečky a jejího manžela DAVIDA PRACHAŘE (57). Nebyla to však jediná rána, která v tomto jinak svátečním období zlomenou ženu potkala.

Zůstala sama s dětmi

Svátky rázem dostaly hořkou pachuť. „Rozchod přebolí, ale podraz a bezohlednost ne,“ komentovala Batulková způsob, jakým ji manžel opustil. Příčinou jeho odchodu byla mladší žena, herečka a kamarádka Batulkové – LINDA RYBOVÁ (41). Na dárek, který tehdy od svého muže dostala, nejspíš nikdy nezapomene. Prachař jí totiž oznámil, že s Rybovou čeká rodinu a odchází.

Rozbila si rodinu

Dana tak zůstala sama s dětmi JAKUBEM (33) a MARIANOU (22). Šířila kolem sebe nenávist a tvrdila, že jí Rybová Davida sprostě odloudila. Nakonec se však ukázalo, že první, kdo pošpinil vztah nevěrou, byla sama herečka. „Ještě než se s ní rozvedl Prachař, tak Batulková první utekla od rodiny,“ uvedl náš zdroj, který tvrdí, že herečka žila dva roky s JANKO UHRINEM. Po románku se pak prý vrátila domů a byla překvapená, že si její muž mezitím našel náhradu.

Když se Batulková dozvěděla, že Linda tvoří s Davidem pár, prý Rybovou pořádně zfackovala.

Odloudila chlapa od rodiny, nebo ne?

O nepěkné jméno se křehké blondýnce LINDĚ RYBOVÉ (41) postarala její sokyně v lásce DANA BATULKOVÁ (58). Kdo je ale v právu?

Je opravdu Linda Rybová tou, která zničila rodinu Daně Batulkové? Nebo se jen chopila příležitosti, když se DAVID PRACHAŘ (57) vzpamatovával z odchodu své tehdejší manželky. Na to, jak se vlastně dala s otcem svých dětí dohromady, odpovídá ovšem tak, že v ní člověk zkrátka nějak nemůže vidět zákeřnou potvoru, jak se o ní zhrzená Batulková měla v minulosti vyjadřovat. „Myslím, že jsme se nehledali, nechtěli jsme se hledat nebo nesměli jsme se hledat,“ odpovídá poněkud tajemně Rybová s tím, že po roce přátelství s Davidem se jí prý zdál sen, ze kterého se probudila s láskou. „Prostě mi to došlo až v tom snu nebo skrze něj,“ popisuje okamžik, kdy si uvědomila, že Prachař je tím člověkem, s nímž chce zůstat do konce života. A dokonce i nyní, po letech soužití, by svého partnera neměnila. To, co začínalo jako obrovské drama a dalo jí doživotní nálepku zlodějky manželů, ji činí stále šťastnou.

Nikdy se neusmíří

Říká se, že čas zhojí všechny rány. V některých případech zcela jistě. Ne však v případě Batulkové a Rybové. I po neuvěřitelných 16 letech od okamžiku, kdy se Prachař rozhodl žít se svou mladší kolegyní, cítí údajně obě ženy mezi sebou nenávist. Zatímco Rybová se veřejně o bývalé ženě svého manžela příliš nevyjadřuje, Batulková si Lindu brala do úst poměrně často. Spory jednu dobu začaly dokonce zasahovat i do jejich práce. Obě se objevily v seriálu Cesty domů, nikdy se však na place nepotkaly. „A kdyby, je to pro mě práce, takže jsem se tím ne- zabývala,“ řekla kdysi Dana.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden