Během depresí Miloši Kopeckému žena pomáhala, když se vzpamatoval, tak ji podváděl!

Nejslavnější čeští svůdníci – 5.díl

V našem seriálu o nejslavnějších českých svůdnících nesmí samozřejmě chybět mistr v tomto oboru, legendární herec Miloš Kopecký (†73). Všechna jeho tajemství sice nebyla nikdy odhalena, ale i těch, o kterých se ví, je víc než dost!

Herec Miloš Kopecký (†73) byl oficiálně ženatý celkem čtyřikrát, přičemž nejdéle – až do jeho smrti – vydrželo manželství s Janou Kopeckou (†80). Sama Jana ovšem tvrdila, že byla manželkou pátou.

Ještě před začátkem druhé světové války vstoupil prý Miloš podle židovských zvyků do manželství se svojí sestřenicí. Ta pak zemřela v koncentračním táboře. Ať už to byla či nebyla pravda, ženské přízně si užil vysoce nadprůměrně, a žádná z manželek, milenek ani přítelkyň nedokázala velkého bohéma zkrotit.

Ďábel a Markétka

Z válečných let si v sobě nesl Miloš velké trauma, které později jistě ovlivnilo jeho celoživotní boj s krutými depresemi. Maminka byla židovského původu a otec se s ní proto s nástupem nacismu nechal rozvést. Sám Miloš potom mámu doprovázel k transportu do koncentráku, odkud se už nikdy nevrátila.

„Otec nad maminkou de facto vynesl

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře