Můj čas na kafíčko

Během dětství a dospívání přišla Tereza Brodská dvakrát ze dne na den o domov!

Můj čas na kafíčko

Vyrůstala u tety, říkala jí „mámo“ a její děti brala jako své vlastní sourozence.

Herečka s krásnýma očima, dcera slavného páru, Tereza Brodská (52) působí často smutně a uzavřeně. Částečně to zdědila po svém otci, částečně se na ní možná podepsaly některé prožité události.  

Děti rodičů, kteří se vyhřívají na výsluní slávy, to nemají v životě tak snadné, jak by se mohlo zdát. Tereza Brodská to pocítila hned dvojnásob, protože velkými hvězdami byli jak její maminka, tak otec. Jana Brejchová (80) a Vlastimil Brodský (+81) patří k největším českým hercům 20. století a platilo to už v době, kdy Tereza přišla na svět. Kariéra její matky ale byla bohužel natolik dobře rozjetá, že na výchovu dcerky nezbýval čas. Proto přišlo takříkajíc dočasné nouzové řešení: malá slečna byla svěřena do výchovy jedné ze sester Jany Brejchové. Teta Blanka se až do šesti let věku holčičky stala vlastně skutečnější matkou než byla ta pravá. Tereza na tu dobu vždy ráda vzpomínala, protože děti své tety brala jako sourozence. Tetu nejprve dokonce oslovovala „mami“, což jí nakonec vydrželo až do dospělosti. Měla tak vlastně dvě maminky a dva otce.

O novém vztahu se dozvěděla od máminy kolegyně

Jana Brejchová a Vlastimil Brodský byli v té době pro Terezu pouze víkendovými návštěvníky. Přijeli na oběd, ale ne pokaždé. Stávalo se, že kvůli jejich pracovnímu zaneprázdnění je neviděla celý měsíc. O to větší šok pro Terezu byl, když

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden