Během let stačil František Ringo Čech urazit více žen, než kdokoliv jiný!

Hudebník, herec a malíř František Ringo Čech (77) se nikdy netajil svými šokujícími názory. Nedělalo mu problém útočit na každého a vůči ženám rozhodně nevystupoval jako džentlmen.

Otec Františka Ringo Čecha (77) byl písničkářem a barovým hudebníkem. V genech se to zřejmě přeneslo do jeho syna, ze kterého se stal nepřehlédnutelný fenomén v oblasti české populární hudby. Cestu k tomu ale neměl přímou.

Nejprve se vyučil radiomechanikem a televizním opravářem. Ve volném čase se ale věnoval hudbě, stál dokonce u založení legendární skupiny Olympic.

V 21 letech se dostal do vězení kvůli legraci, kterou si dělal s kamarády. Povídali si v kavárně o státním převratu a jeden muž je udal. Několik měsíců strávil ve vyšetřovací vazbě, u soudu dostal

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden