Během manželství s Madonnou skončil Sean Penn ve vězení!

Když udělal průšvih, sliboval, že s ní bude mít dítě.

Vztah dvou bouřliváků, zpěvačky Madonny (64) a herce Seana Penna (62) byl plný vášně, ale i hádek a násilí. Sean se dokonce dostal za mříže.

Když se v roce 1985 poprvé Sean Penn (62) a Madonna (64) potkali, byli oba teprve na začátku své úspěšné kariéry. Natáčeli spolu klip k písni Material Girl. Padli si do oka, protože měli hodně společného. Oba jsou narozeni ve znamení Lva, navíc narozeniny slaví den po sobě.

Madonna byla od začátku velkou provokatérkou, Sean zase velkým drsňákem. Divoké jízdy na motorkách, vulgární mluva, spousta alkoholu – to se Madonně líbilo. Jeho zpěvačka zaujala také, takže po krátké známosti si řekli své „ano“. Vzali se v den, kdy Madonna

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden