Můj čas na kafíčko

Během módní přehlídky přistihla Iva Kubelková přítele v převlékací kabince s jinou ženou!

Můj čas na kafíčko

Nagano s Jaromírem Jágrem ještě oslavila, ale téhož roku se rozešli!

Modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková (43), kterou známe i ze seriálů Cesty domů nebo Velmi křehké vztahy, našla svého osudového muže až na třetí pokus.  

Na své dětství má Iva Kubelková ty nejlepší pocity. Myslí si, že bylo o dost lepší a čistší, než to, které prožívají děti dnes, přinejmenším méně nebezpečný. „Míjela nás témata spojená s nahotou, lehkými drogami, děti se nezajímaly o televizní pořady, protože nebyly většinou, kromě Magionu, pro ně,“ vzpomínala. „Ale nechci si to zase moc idealizovat, samozřejmě všichni jsme měli svoje problémy.

Bála se, že jí nevyrostou prsa!

To dětství prožívala krásná modelka v malebném jihočeském městě Písek. Otec pracoval v místní textilce Jitex, dělal tam návrhy a tisky. Iva mu například vděčí za to, že má ráda klasickou hudbu, která zněla jejich domovem každou neděli. A také měl knihovnu plnou filozofických děl, takže Iva mohla v dospělosti úspěšně popírat otřepaný mýtus, že modelky jsou hloupé. Ve čtrnácti letech si prožila velkou životní změnu, bohužel k horšímu. Rodiče se rozvedli a ona

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden