Ben Affleck - Nálepky alkoholika se už nezbaví

Ben Affleck (47) tvrdí, že mu Jennifer zachránila život. Namol opilého jej odvezla do léčebny den poté, co si nechal domů doručit bednu whisky.  

V dětství si prožil peklo. Otec byl těžký alkoholik, Bena i mladšího bratra Caseyho (44) psychicky týral. Matka se s otcem rozvedla, když bylo Benovi dvanáct let. Děti vodila na skupinovou terapii, kde otřesení chlapci vyslechli mnoho děsivých historek z rodin poznamenaných alkoholismem. „Matka nás vzala do kostela, kde seděla skupina dětí. Postupně všichni vyprávěli, co se jim doma dělo. Viděl jsem další děti, jejichž otec nebo matka pili, házeli po

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden