Bendová se pustila do drsné přestřelky s fanoušky!

Atraktivní moderátorka Alice Bendová (44) opět dokázala, že nepatří mezi ty, které si nechají jen tak něco líbit. Tentokrát se pustila do svých vlastních fanoušků na sociální síti, kteří si dovolili komentovat její zveřejněnou fotku se zpěvačkou Petrou Janů (65).

Co přesně jednomu z nich po příspěvcích, jež se jí ani trochu nelíbily, vzkázala? „Můžete být tak laskav a už mi sem nic nepsat? Pověste se na nějakého chudáka jako jste vy a normální lidi už nechte na pokoji, pane s prasečím ksichtem,“ nebrala si servítky.

Svatbu? Jedině až v šedesáti

V tomhle ohledu nešetří ani svého o třináct let mladšího přítele Michala Topola (31). Společná dovolená na slunném kanárském ostrově Tenerife je sice povolená, ale víc ani ťuk. Proč ho pořád odmítá, když jsou jinak úplně stejní? „Můj přítel je skvěle praštěný a já jsem taky praštěná. On nic nebere vážně, a to se mi líbí,“ popsala svou lásku. Ze všeho si prý umí udělat legraci a to jí vyhovuje. Takže na tom, že mladší, vůbec  nezáleží. Co má tedy prsatá sexbomba za problém?  „Svatbu jsem si už jednou zkusila, ale myslím, že to stačilo. Ale třeba mi v šedesáti rupne v hlavě,“ vyslovila nahlas svou bláznivou představu.

Pro prachy umí trpět

Pro některé záležitosti se ale hvězda nového filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci umí naopak pořádně hecnout. Musí se ale jednat o něco, co jí za to stojí. Pro takový pěti nebo šestimístný šek dokáže zatnout zuby. Prozradila, že při natáčení několikahodinového porodu musela hystericky křičet několik hodin. Pak  zase  seděla v maskovacím křesle několik hodin. Natírali na ni hliníkovou pastu a tvořili na ní latexovou masku. Nemluvě o odlitku obličeje, který je krásná herečka zvyklá ukazovat tak, jak je. Teď ale musela hrát šedesátiletou ženu. „Nejsem hysterka, v tenhle moment jsem ale měla záchvat klaustrofobie. Museli mě dokonce dva lidé pevně držet,“ vzpomíná na chvíle hrůzy Alice. Má tohle zapotřebí?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden