Můj kousek štěstí

Benešová s Matonohou už snad nepočítá?

Její stížnosti, že je doma na všechno sama, už ustaly... Lze to chápat i jako změnu situace...

S manželem se v poslední době příliš nestýkají, což před pár dny přiznala sama smyslná blondýnka. Znovu tak dala průchod nejrůznějším dohadům, jestli je jejich manželství u konce.

Dusno takové, že by se dalo krájet, je podle některých lidí mezi herečkou ze seriá­lu Co ste hasiči a jejím manželem Tomášem Matonohou (53). „Já jsem se teď dala na sólovou dráhu, to přiznám. Buduji roubenku a plním si mé sny,“ nechala se slyšet Lucie Benešová (49). Právě stavba roubenky byla prý zásadním milníkem jejich manželství.

Byla v tom milenka?

Herec se od začátku příliš neangažoval, logicky tak spolu manželé netrávili moc času. A je možné, že se začali odcizovat, neměli společné zážitky a postupně se mezi nimi vytrácelo všechno hezké, co je do té doby spojovalo.

Poslední měsíce jsou podle našeho zdroje, který má blízko k showbyznysu, jakousi křečí. Jako by manželé jeli na setrvačník a jen čekali, až jeden praští do stolu a řekne, že to dál nejde.

Navíc se před časem mluvilo o tom, že si Matonoha našel jinou. Mohla to samozřejmě být jen kamarádka, se kterou si párkrát někam vyšel, mohlo jít i o pracovní schůzu.

Na druhou stranu těmto spekulacím nahrává skutečnost, že se Benešová v podstatě přesunula na chalupu do Jizerských hor, zatímco partnera nechala v Praze. Asi i proto se povídalo, že už mají oddělené bydlení a dali si volnost v tom, co kde a s kým dělají.

Hlavně zmizet?

Benešová na začátku roku prohlásila, že si dává od herectví pauzu. Při pohledu zpět a porovnání souvislostí to mohl být jen útěk od reality. Možná už zkrátka nechtěla být v prostředí, které jí na každém kroku připomíná manžela.

Objevují se stíny spekulací o jeho románku a lidé si za jejími zády šeptají. Milovaná roubenka by v takovém případě samozřejmě byla skvělým lékem. Práce rukama by herečku téměř jistě dokázala přivést na jiné myšlenky a „vyčistit“ hlavu.

Zároveň se ale může stát, že s Matonohou už manželství slepit zkrátka nepůjde. Asi by nemuseli řešit, kdo kde bude bydlet, to je podle aktuálního scénáře docela jasné.

V klidu?

Jestli už se problémy táhnou déle, mohou mít majetkové a další vypořádání promyšlené. Případný rozvod by tak mohl proběhnout v klidu a vlastně se pro ně nic moc nezmění.

A kdo ví, možná by se Benešová k herectví už ani nevracela. Sama říká, že to, co momentálně dělá, ji stoprocentně naplňuje.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden