Bere chlapy jen jako sponzory?

O krásné moderátorce zpravodajství Evě Perkausové (24) se už delší dobu tvrdí, že někoho má. I když její fanouškové touží znát o jejím milém alespoň nějakou informaci, mají smůlu. Eva ho úzkostlivě tají a nejspíše k tomu má své důvody.

Bývá viděna po boku podnikatle Ivana (36), ale není vyloučené, že chodí s více muži najednou. Nebylo by to totiž poprvé. Že by šlo o dalšího movitého staříka, za kterého by jí veřejnost odsoudila a označila za zlatokopku? Perkausová totiž nemá problém přiznat, že ji starší muž imponují.

„Mám pocit, že se o ně mohu opřít, to u mladších nemám,“ má v tom jasno. Letos už má krásná blondýnka za sebou dvě dovolené, na jedné byla s maminkou a na druhé s přáteli, mezi kterými byl údajně i její partner.

„Až to bude přítel, který bude stát za to, abych s ním vyšla na veřejnost, tak to udělám,“ srazila sebevědomí tomu, kdo se objevuje po jejím boku. To je opravdu tak špatný nebo nevzhledný, že s ním nikam nejde? Na druhou stranu, v minulosti prý měla něco více než jen pracovní vztah s podnikatelem Antonínem Charouzem (64), který jí měl údajně hodně pomoci ke kariéře moderátorky.

Tají svého dalšího sponzora?

reklama
reklama