Moje šťastná hvězda

Bere zpět svého ex?

Je snad jejich setkání po dlouhé době začátkem něčeho nového?

Od doby, co se znovu objevil v jejím životě, se ho nedokáže pustit. AGÁTA HANYCHOVÁ (35) se schází se svým expartnerem MIROSLAVEM DOPITOU (36) častěji, než je u bývalých partnerů zdrávo. Co za tím stojí?

Ve vztazích se jí poslední dobou moc nedaří, a tak se rozhodla zavítat do starých vod. Agáta Hanychová (35) se totiž začala velmi často stýkat se svým bývalým přítelem Miroslavem Dopitou (36).

Ten před několika měsíci přijel do Česka i se svou manželkou Terezou, se kterou žili několik let na Bali. Hanychová tuto příležitost očividně čapla za pačesy a téměř hned po příjezdu pozvala Mirka na kávu a na kus řeči.

Od té doby se mají stýkat pravidelně. Agáta sice tvrdí, že je to především kvůli jejich společnému synovi Kryšpínovi (8), ale pravda může být docela jiná. Od té doby, co se rozešla se svým manželem Jakubem Prachařem (36), neměla v lásce příliš štěstí.

Už nechce být osamělá

Nejprve randila s izraelským trenérem surfování. Z tohoto románku ale po pár měsících sešlo. Pak se dala dohromady s realitním makléřem Zdeňkem Turkem (37), se kterým dokonce vyrazila na romantickou dovolenou do Thajska.

Ihned poté se ale rozešli, protože měli mít oba úplně jiné priority. Agáta opět sama dlouho nezůstala, protože si nabrnkla potetovaného kameramana Marka Niessnera (32).

I s tím jí to ale vydrželo jen pár měsíců a pak si šli oba svou cestou. Agátu asi samota nebaví, možná proto by se k Dopitovi ráda vrátila.

Vyznala mu lásku?

Na svých sociálních sítích Hanychová nedávno sdílela fotografi i, na které je vyfocený její syn právě s Dopitou. Celá rodinka si očividně zašla na fotbalový zápas a náramně si to užila.

Pod fotku ještě napsala: „Moji kluci. Miluju a vždy budu.“ Takového vyznání lásky se nedočkal v minulosti ani Prachař. Co na to asi řekne jeho manželka, která už teď nemá Agátu v lásce? Asi jim zatne tipec.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden