Berenika Kohoutová: To je moc! Vystrkuje na lidi zadek

Tak tohle už opravdu přehnala! Kontroverzní Berenika Kohoutová se teď už skutečně ocitla za hranicemi dobrého vkusu. Jak se jí to povedlo? Na sociální síti se problematická umělkyně nikdy nedržela zpátky a provokovala jako o život.

Zpravidla to nebývalo ani zajímavé, ani vtipné, nicméně stále se držela v určitých mezích. Nyní je překročila. S přítelem navštívili Portugalsko, a místo aby zveřejňovali fotografie fascinujících pamětihodností, nechala si herečka vyfotografovat zadek, což doprovodila textem: Dobré ráno z Lisabonu.

Tím překonala i svůj nedávný pobyt v Jimlíkově na Karlovarsku, kde se v bikinách válela v kaolínu, pochopitelně před objektivem fotoaparátu. "Když nemá nic lepšího na práci," krčí rameny jedna z jejích fanynek.

Její bývalý manžel Pavel Čechák (41) žije již několik měsíců s pohlednou manažerkou a šeptá se, že si nynější stav věcí nemůže vynachválit. Podle všeho potřeboval partnerku, která stojí pevně na zemi, nikoli dobrodružku.

Žít s divokou Berenikou je vyčerpávající a ne každý to zvládne, ke všemu byl Čechák otcem dvou malých dětí. Byl by tohle pro ně dobrý příklad? .

reklama
reklama