Berenika Kohoutová: Utápí žal v alkoholu?

Střídá muže, popíjí v barech a tančí na stole!

Každý se s rozchodem vypořádává po svém. Někdo se doma utápí v žalu a nestačí kupovat nové kapesníky, někdo hledá řešení problémů na dně láhve. A to často končí velmi špatně! Berenice Kohoutové (27) nevyšlo manželství s Pavlem Čechákem (43), ale v depresích a beznaději se neutápěla moc dlouho.

Je jak utržená ze řetězu

Spíše naopak se snaží všem ukázat, že právě ona je tou, která si může vybírat. I proto na sociálních sítích často ukazuje snímky, kde je v posteli s jinými muži. Nedávno přiznala, že jí svobodný život vyhovuje a vypadá to, že dělá vše proto, aby stále někoho měla po svém boku.

Asi jí ani nevadí, že v tom není láska. Hlavně, že není sama.

Alkoholem nepohrdá

Často se v poslední době objevuje také v barech a rozhodně tam nepije jen vodu s citronem. Měla by si ale dávat pozor. V minulosti totiž přiznala, že nad sebou často ztrácí kontrolu.

„Nemám žádné zábrany. Vůbec se nehlídám a třeba tancuji i na stole,“ pochlubila se Berenika, že nepotřebuje moc k tomu, aby se z ní stala pořádná dračice. Na druhou stranu hledat útěchu na dně skleničky alkoholu není zrovna to pravé ořechové.

A pokud chce ukázat Čechákovi, že jí je bez něj lépe, tak tímhle chováním mu spíš ukáže to, že ho rozpadlé manželství vlastně mrzet vůbec nemusí..

reklama
reklama