Můj kousek štěstí

Bez chlapa je už Denisa Barešová zoufalá?

Netají se tím, že žije sama. Dobře ví, že je těžké skloubit herecký a rodinný život.

Herečka ze seriálu Kukačky přiznala, že už je několik let v podstatě bez chlapa. Podle některých jejích známých už je načase to změnit.

Sama Denisa Barešová (27) potvrdila, že ji trápí těžké deprese i panické ataky. Může to být důsledek toho, že je stále na všechno sama. Je tu ale ještě jedna stránka věci, na kterou upozorňují nejen její přátelé, ale i kolegové.

Herečka podle všeho neunesla slávu. Prakticky zničehonic ji začali lidé poznávat na ulici, stala se „áčkovou“ celebritou. Není to život pro každého.

Přiznala, že se trápí věcmi, které nemůže nijak ovlivnit. Ruku v ruce s tím jdou i problémy, pokud jde o navazování vztahů s muži.

Kraus s Vaculíkovou svůj vztah dlouho tajili, loni v létě překvapili svatbou.

Má políčeno?

Přitom Barešová je mladá a půvabná. O zájem mužů nemá nouzi. Přesto si zjevně stále nedokáže vybrat, když je už dlouho sama jako kůl v plotě.

V poslední době se ale možná blýská na lepší časy. Barešová se podle některých informací během natáčení Kukaček sblížila s hercem Ondřejem Krausem (29).

Má to ale háček, protože tento sympaťák je ženatý s herečkou Šárkou Krausovou (35), dříve Vaculíkovou. Povídá se ale, že jim to doma poslední dobou příliš neklape. Což by mohla být velká šance právě pro Barešovou.

Další rána

Je otázka, jestli už náhodou mezi Krausem a Barešovou neproběhl románek. Není to tak dávno, co se prý jeho žena tvářila kysele, když se měla s Barešovou potkat.

Pravda je, že jakékoli rozptýlení by Denise pomohlo. Na druhou stranu skandál se zadaným mužem nemusí být to pravé ořechové. Většinou záhy neslavně skončí, což by pro herečku mohlo znamenat jenom další ránu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden