Moje sladké tajemství

Bez lásky už nemůže být

Při pohledu na krásnou  Hanu Holišovou (40), která je stabilní členkou týmu seriálu Ulice, snad nikoho ani nenapadne, že by o sobě mohla někdy pochybovat.

Přestože má na krku už skoro čtyři křížky, postavu by jí mohla závidět kdejaká o polovinu mladší slečna. Jenže ani tak nemá Hana ve zvyku ukazovat to, čím ji příroda obdařila.

„Chodí oblékaná, jako by se snad za sebe styděla, copak nevidí, jak je krásná?“ diskutují na sociálních sítích její fanoušci. A opravdu, Holišová jako kdyby za každou cenu chtěla zmizet v davu. Logicky tak její příznivci spekulují, co za tím stojí.

I když má hodně co ukazovat, povahou je to spíš stydlivá žena.

Může za to snad hereččin milostný život? Ten totiž nepatří mezi ty nejšťastnější. Po několika nevydařených vztazích je momentálně delší dobu bez partnera. A tak se přímo nabízí úvaha, jestli se její bývalí partneři negativně nepodepsali na tom, jak Holišová sebe samu vnímá.

Pokud se jí totiž ve vztazích nedostávalo pozornosti a komplimentů, mohlo to ošklivě zamávat s jejím sebevědomím. Možná si opravdu vůbec neuvědomuje, jak by se mohla rozzářit.

K tomu by ale nejspíš potřebovala toho pravého, který by jí svou láskou pomohl probudit v ní to pravé ženské sebevědomí, které by se projevilo i v tom, co do svého okolí vyzařuje.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden