Bez maminky se neobejde

Žilková by asi měla dceři domluvit

AGÁTA HANYCHOVÁ (35) svým chováním všechny odpuzuje. Jediný, kdo jí prý rozumí, je  VERONIKA ŽILKOVÁ (59). I tu ale měla naštvat.


Bývalá manželka herce Jakuba Prachaře (37) Agáta Hanychová (35) nedávno ukončila tříměsíční vztah s truhlářem Adamem (33). I když to mezi nimi konečně vypadalo nadějně, vše se rázem změnilo. Není se ale čemu divit.


Jak sama bývalá modelka potvrdila, je výbušná a její chování jen tak někdo nevydrží. Až tedy na její milující slavnou maminku Veroniku Žilkovou (59), která se jí rozhodla pomoct postavit se na vlastní nohy.


Avšak než se tak stalo, měla potřebu si s ní něco vyřídit. Veronice se prý nelíbilo, jak se  před několika týdny Hanychová vyjádřila ke vzhedu své malé dcerky Mii (3). Je možné, že už teď svých slov o „ošklivé holčičce“ lituje, neboť Veronika nebyla jediná, kdo jí vynadal.


Herečka Veronika Žilková to s dcerou Agátou Hanychovou nemá ani trochu jednoduché.

Nemohla se na to dívat

I přesto, že se jedná o matku s dcerou, tak mají mezi sebou kamarádský vztah. „Mamce říkám úplně všechno, protože vím, že mě pochopí a dokáže mi poradit správně,“ nechala se nedávno slyšet v jednom televizním pořadu. Žilková už toho má ale zřejmě plné zuby.

Vztahy její milované dcery jí natolik zamotaly hlavu, že vzala všechno do vlastních rukou. Říká se, že jí má v současné době pomáhat i s hledáním nového milence. Pomůže to, když se do toho vloží vlastní matka? 

S milencem v Alpách

Možná ano. Agáta totiž zřejmě opět není sama. Vypadá to, že odjela do Alp s podnikatelem Ladislavem Biseniem (43). Modelka na svých avantýrách zřejmě dost vydělá. Sledující na sociálních sítích přibývají.

Přesto od své maminky dostala nabídku práce ve školství. Učení jí ale zřejmě dlouho nevydrželo nebo se mu nevěnuje naplno, protože s takovým životem, jaký ukazuje na sociálních sítích, by to jen těžko zvládala skloubit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden