Bez peněz by ho už tolik nechtěla?

Vždy prý toužila po muži, který ji bude schopný zabezpečit. A to se modelce Taťáně Kuchařové (31) také povedlo. Její manžel Ondřej Gregor Brzobohatý (36) nemá o peníze nouzi, a i když si je Kuchařová dokáže vydělat sama, movití muži ji zkrátka vždy přitahovali.

Proslýchá se, že kdyby Ondřej neměl peníze, prý by s ním ani nebyla. Vždy totiž toužila po luxusní svatbě, kterou jí Brzobohatý také dopřál. Nesmířila by se prý s něčím podřadným a je šťastná, že nikdy ani nemusela.

Tyto její názory se ale nelíbí její tchyni Haně Gregorové (66), která si s Taťánou nepadla zrovna do oka. Kuchařové prý přišlo směšné, že se Hana veřejně prezentuje s výrazně mladším Ondřejem Koptíkem (35).

Sama to prý Haně neřekla, k té se to ale pochopitelně dostalo a Kuchařová tím u své tchyně nezískala zrovna plusové body. Gregorové se nelíbí, že se šíří informace o tom, že je Taťána s jejím synem především kvůli penězům.

Všem se vyhýbají

V minulosti se už tyhle dvě několikrát pohádaly a zdá se, že se k tomu schyluje znovu. Kuchařová to moc dobře ví, a nejspíš proto se teď od Ondry, rodiny a kamarádů distancuje. A aby se neřeklo, tak i od té svojí.

Nabrala si ještě víc pracovních nabídek a to samé zřejmě nakázala i Ondrovi. Teď mají čas jen na práci a na spánek a od všech ostatních se distancují. Nicméně Ondrovi přátelé si toho všímají a nechápou, co se mu zas honí hlavou. Je jim jasné, že v tom má prsty jeho žena, ale řešit to s ním by bylo podle nich zbytečné.Pořád by si totiž stál za svým a dokola by opakoval ty samé fráze.

Rozvod kvůli matce?

Ondřej prý kvůli Táně ztratil už spoustu přátel, ale on toho podle svých slov nelituje. Alespoň poznal, že to nebyli skuteční přátelé, a ve svém životě je prý nepotřebuje.Taťána se chce hádce s Gregorovou vyhnout, ale je jasné, že schovávat se přece nemůže věčně. Je očividné, že má ze své tchyně přece jen respekt a zároveň i trochu strach. Jinak by se jí už dávno postavila.

Proslýchá se však, že když se modelka s někým hádá, nevidí ani neslyší, což není zrovna nejlepší vlastnost. Kdyby ji prý Hana začala kritizovat, nenesla by to příliš dobře. I když na první pohled působí jako jemná a laskavá žena, když se rozčílí, je prý všechno jinak.

Ondřej prý zatím netuší, co se mezi jeho ženou a matkou odehrává, a nejspíš také neví, že jeho žena by si ho bez peněz nejspíš ani nevšimla. Postavil by se Ondřej za svou matku, nebo za svou manželku? Hana má v plánu ho jen bránit a s Táňou si prý potřebuje jisté věci ujasnit.
Její syn má podle ní na víc.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden