Bez peněz?! Proto musela do práce?

Nechce si ji vzít, a ještě má hluboko do kapsy? Možná to spolu obojí nenápadně souvisí...

Možná si i vy kladete otázku, proč se hvězda Ulice Aneta Krejčíková (30) rozhodla pro návrat do práce, když vychovává maličké děti: Bena (3) a Antonii (1).

Pro malé ratolesti je nejpřínosnější, když je s nimi maminka doma. Proč blondýnka návrat do seriálu raději ještě neodložila? Pravda, během mateřské dovolené sem tam opatrně připustila, že už se jí neustálé běhání kolem miminek a manžela zajídá a že touží po seberealizaci.

„Během doby, co jsem doma s dětmi, jsem měla větší depku dvakrát,“ posteskla si před časem – zmíněné depky naštěstí netrvaly dlouho. A tak pravý důvod rozhodnutí opět působit v Ulici se schovává nejspíš někde trochu jinde.

Anetiným partnerem je sportovec, tělocvikář a trenér Ondřej Rančák (37), tedy jeden z těch, které koronavirová pandemie postihla nejvíc. Živit rodinu se dvěma malými dětmi muselo být pro něj, když zůstal ze dne na den bez příjmu, nesmírně těžké.

A proto se teď rozhodla vylepšit rodinný rozpočet Aneta, jež si coby seriálová sexbomba Gábina Pumrová, jedna z hlavních postav, přijde na pěkné peníze a ještě potěší oko toho diváka, který se rád podívá na krasavici „krev a mlíko“. O Anetiny děti se postarají babičky, v něž má herečka plnou důvěru.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden