Moje šťastná hvězda

Bez úsměvu na tváři si nedovede svůj život vůbec představit

Moje šťastná hvězda

Komediální talent a smysl pro humor má zakořeněný v genech a je přesvědčená, že silná osobnost se pozná hlavně podle toho, že se umí ze srdce zasmát sama sobě.

Být dcerou slavné matky není nic jednoduchého, SIMONA STAŠOVÁ (66) si s tím ale skvěle poradila. Každý den si navíc užívá všech darů, kterých se jí dostává.

O tom, že má Simona Stašová (66) velký herecký talent, nebylo nikdy pochyb. Dlouhá léta ale jako by tak trochu stála ve stínu své matky Jiřiny Bohdalové (90), jedné z nejpopulárnějších hereček, které kdy u nás žily.

Vlastně až v Simonině středním věku přišly role, díky nimž se stala nesmírně populární. Mezi ně se  například řadí nezapomenutelná maminka v Pelíšcích nebo svérázná Jana v Románu pro ženy.

Pak už bylo všem jasné, že stejně jako její maminka je i Stašová velkou osobností, která navíc okáže skvěle ztvárnit jak komické, tak i tragické role. Herečka kromě toho patří k ženám, jež i

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden