Bílý dům ji chtěl obvinit z vlastizrady!

Muži herečku Jane Fonda (78) považovali za sexuální bohyni. Ženy jí záviděly postavu, kterou si však udržovala úzkostlivě tajenou bulimií! V dětství ji chyběla láska a porozumění. Doživotně ji poznamenala sebevražda matky, která si podřízla hrdlo.

Jako dítě byla Jane Fonda  (78) oslovována „lady Jane“, maminka totiž pocházela ze starého patricijského rodu, kde se dodržovala zažitá pravidla. I to byl jeden z důvodu, proč nikdy neměla příliš vřelý vztah s matkou, která výchovu dcerky navíc ještě svěřovala guvernantce. Nikdy si nevytvořila ani pouto se svým slavným otcem Henry Fondou (†77). Vyrůstala sice v luxusu, ale to pro zdravý vývoj jedince nestačí. V deseti letech ji poznamenala smrt matky, která zemřela v psychiatrické léčebně údajně na infarkt. Této informace se jí dostalo, protože mluvit o pravých důvodech nepřirozené smrti se ve středostavovské rodině neslušelo. Ve skutečnosti matka spáchala krutou sebevraždu, podřízla si

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden