Bitvu, která se zdála být už vítěznou, musí Anna K vybojovat znovu!

Ačkoliv jí pronásleduje nepřízeň osudu, je příkladem svojí statečností!

Zpěvačka Anna K (55) si v životě vytrpěla víc než ostatní. Předčasně jí opustilo hodně blízkých lidí. Letos se jí vrátila zákeřná nemoc, ale ona znovu dokazuje, že je statečnou bojovnicí.    

Jako rodačka z Vrchlabí a dívka, která první roky dětství trávila ve Špindlerově Mlýně, měla před sebou zpěvačka Anna K úplně jinou kariéru, než nakonec udělala.

Byla totiž hodně dobrá v lyžování, jenže když se rodiče rozvedli, přestěhovala se s maminkou do Prahy. Ocitla se tak mimo centrum zimních sportů, zato v centru kulturním.

Maminka odešla příliš brzy

Tehdy se ještě jmenovala Lucianna Krecarová. Nezvyklé křestní jméno byl nápad její babičky. Kariéra zpěvačky pak zase nápad jejího tatínka, který jí v osmi letech přivedl na konkurz do legendárního divadla Semafor.

Roli v představení Kytice dostala a slavné pražské scéně zůstala věrná dalších dvacet let. Po základní škole šla na konzervatoř. Ve složitém období dospívání jí postihla

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden