Bitvu, která se zdála být už vítěznou, musí Anna K vybojovat znovu!

Ačkoliv jí pronásleduje nepřízeň osudu, je příkladem svojí statečností!

Zpěvačka Anna K (55) si v životě vytrpěla víc než ostatní. Předčasně jí opustilo hodně blízkých lidí. Letos se jí vrátila zákeřná nemoc, ale ona znovu dokazuje, že je statečnou bojovnicí.    

Jako rodačka z Vrchlabí a dívka, která první roky dětství trávila ve Špindlerově Mlýně, měla před sebou zpěvačka Anna K úplně jinou kariéru, než nakonec udělala.

Byla totiž hodně dobrá v lyžování, jenže když se rodiče rozvedli, přestěhovala se s maminkou do Prahy. Ocitla se tak mimo centrum zimních sportů, zato v centru kulturním.

Maminka odešla příliš brzy

Tehdy se ještě jmenovala Lucianna Krecarová. Nezvyklé křestní jméno byl nápad její babičky. Kariéra zpěvačky pak zase nápad jejího tatínka, který jí v osmi letech přivedl na konkurz do legendárního divadla Semafor.

Roli v představení Kytice dostala a slavné pražské scéně zůstala věrná dalších dvacet let. Po základní škole šla na konzervatoř. Ve složitém období dospívání jí postihla

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden