Bohatství vypadá zhruba takhle...

Jak asi může vypadat vrchol blaha... Leckdo o takovém životní metě tiše sní, ovšem Dana Morávková (50) to během oslav svých narozenin předvedla naplno. Začalo to barákem. Herečka a skladatel si v pražských Modřanech pořídili luxusní vilu za 36,5 milionu korun a z kopce nad Prahou tak dávají všem vědět, co jsou teď za honoraci.

Pozemek, na kterém dům stojí, má přes 800 metrů čtverečních a nachází se na něm velká zahrada s posezením, terasa s moderním barevným nábytkem a samostatná garáž. Morávková si libuje, že má teď kuchyni podle svých představ.

Nakupovat pro ni suroviny může jezdit luxusním vozem velkým pomalu jako malý autobus – Porsche Cayenne stojí něco kolem tří melounků. Jubilejní kulaté narozeniny tak mohla doktorka Suchá z Ordinace slavit velmi na úrovni, ale ještě to bylo málo.

Manžel Petr Malásek (57) totiž pro oslavenkyni přichystal překvapení v podobě únosu do romantických Benátek. Že ty české „nad Jizerou“ přišly v tomto případě zkrátka, není třeba jistě dodávat.

Ale jelo se dál... A to konkrétně do Rakouska, protože tam je taky krásně a svědkem narozeninového dne bylo korutanské jezero Wörthersee. Padesát rudých růží a jedna bílá oprostřed už byly zřejmě už jen takovou malou, byť důležitou, třešničkou na narozeninovém dortu.

Největší radost má ovšem Dana z úspěchů svého syna Petra (23), který studuje v Anglii tvůrčí psaní a žurnalistiku. Je ještě něco, co může Morávkové scházet? Profesní úspěchy? Kdeže! Po konci

Ordinace už prý pracuje na nové reality show z vojenského prostředí, která se má stát hitem Primy a produkce s ní dělá tajnosti. Dana Morávková tedy předvádí, jak se slaví životní jubileum... Přidáváme se ke gratulantům.

reklama
reklama

Komentáře